facebook google plus pinterest youtube

„Kobieca siła pokoleń”

14.09.2017r. godz. 17.30 Dworek New Restaurant w Bielsku- Białej, ul. Żywiecka 193 – VII edycja REGIONALNEGO KONGRESU KOBIET PODBESKIDZIA – 2017.

 

 Uwaga!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, lista osób jest już zamknięta.


KOBIECA SIŁA POKOLEŃ”

 event, który zmieni oblicze kobiecości!

Nie możesz tego przegapić! Lista miejsc ograniczona!

Muzyka, sztuka, moda, nowoczesność, awangarda, medycyna, kulinaria!

Kobieca siła pokoleń to jedno z wydarzeń z cyklu: „Kobieta po pracy”. Kobieta po pracy to cykl przeznaczony dla kobiet w każdym wieku, bez znaczenia na to czy pracują czy nie. Każda kobieta w życiu odgrywa wiele ról i nie tylko praca zawodowa jest jej zajęciem. Dom, rodzina, dzieci ,emerytura, wnuki, ogród! Chcesz poznać nowe oblicza kobiecości? Zapraszamy na awangardowy pokaz mody z wyjątkowymi modelkami.

Jednym ze współorganizatorów wydarzenia jest LUCYNA SILVESTRII. Promotor zdrowego stylu życia i naturalnej medycyny. Od 2 lat działa także jako niezależny konsultant promuje markę doTERRA, producenta najwyższej jakości olejków eterycznych.

Dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy liczne atrakcje i niespodzianki. Jedną z nich jest recital piosenki francuskiej w wykonaniu Łukasza Samburskiego., uczestnika polskiej edycji programu Must be the Music.

Kwiaciarnia internetowa ARKADIA oraz flower boxy Natalia Weberman to jedyna mobilna kwiaciarnia internetowa w Bielsku-Białej. Jako współtwórcy wydarzenia, zaprezentują wyjątkowy pokaz mody. Łączą wyjątkowość, estetykę, piękno i funkcjonalność tworząc kompozycje, które mają jedna wspólną cechę: ZAPADAJĄ W PAMIĘĆ!

Co zrobić żeby zapisać się na nasze wyjątkowe wydarzenie?

Wyślij emaila na adres

dorota.papiez@gmail.com

ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz informacją o chęci uczestnictwa w evencie.

Wydarzenie odbędzie się w Restauracji Dworek NEW RESTAURANT!
Restauracja Dworek New Restaurant znalazła dwukrotnie swoje miejsce w prestiżowym Przewodniku Gault&Millau oraz w Poland 100 Best Restaurants


Organizatorzy:

Partner wydarzenia:

Patron medialny:Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *