facebook google plus pinterest youtube

VI Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia

         VI Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia

 

Szanowne Panie, drogie koleżanki, 


Czy wyobrażacie sobie ile osób już przewinęło się przez te wszystkie lata, ilu kobietom kongres dodał dobrej energii? Na losy ilu kobiet miał istotny wpływ? Ile wzruszeń, emocji i dobrej zabawy było udziałem podbeskidzkich kobiet? O tych ważnych statystykach będzie można poczytać na internetowych stronach ale wszystkie dziewczyny i kobiety niezależnie od wieku i zawodu już teraz zapraszam na tegoroczne kongresowe wydarzenia, a będzie ich więcej niż w poprzednich pięciu.
 

indeks

 

 

Bardzo dziękuję kobietom za zaangażowanie, kreatywność i odwagę i życzę dobrej zabawy!!! Mirosława NykielfundacjaTegoroczna edycja kongresu jest wyjątkowa ponieważ, część dochodu uzyskana ze sprzedaży zawieszek zostanie przeznaczona na cel charytatywny podopiecznej Fundacji Impero Sport.

Aby wesprzeć Anastazję w jej pasjach i rehabilitacji zapraszamy do zakupu wspaniałych zawieszek, wręcz „perełek” kongresowych, zaprojektowanych przez wybitną rzeźbiarkę Panią Lidię Sztwiertnia!
Nie czekajcie i sprawcie prezent sobie lub komuś bliskiemu oraz wesprzyjcie nasze działania dokładając swoją cegiełkę dobroczynności.
Aby dokonać zakupu odsyłam do strony na FACEBOOKU pod adresem:

//www.facebook.com/events/676858439154273/


Regulamin – Perła Podbeskidzia 2016
Formularz zgłoszenia – KANDYDATKI NA PERŁĘ PODBESKIDZIA 2016

Formularz należy przesłać na adres e-mailowy: stowarzyszeniebil@op.pl, a następnie dostarczyć lub przesłać pocztą podpisany zarówno przez kandydatkę jak i osobę rekomendującą.

Formularz należy dostarczyć/przesłać do siedziby: ul. Przybyły 2 43-300 Bielsko – Biała z dopiskiem „Perła Podbeskidzia”


”ONA MA SIŁĘ” POMAGAĆ INNYM KOBIETOM POTRZEBUJĄCYM – KUP ZAWIESZKĘ NADZIEJI ABY POMÓC TOSI.

zawieszka

Dlaczego warto wesprzeć właśnie Anastazję ?

13884356_1040408352704170_1803555545_n10- letnia Tusia jest dziewczynką niepełnosprawną cierpiącą na FAS. Jej życie od pierwszego oddechu było trudne, gdyż urodziła się z wrodzonym zapaleniem płuc. Z oddziału OJOM trafiła bezpośrednio do placówki, gdzie spędziła najważniejsze w swoim rozwoju 2.5 roku, nie zaznając ani matczynej miłości ani poczucia bezpieczeństwa. Od 2008 roku wychowuje się w wielodzietnej rodzinie zastępczej, która dała dziewczynce szanse na normalny, kochający, bezpieczny dom i jest jej jedyną rodziną. Mimo to każdy dzień jest dla Anastazji dużym wyzwaniem, ale dziew-czynka nie traci pogody ducha i walczy o siebie i swoją przyszłość. Ponad dwa lata temu Anastazja opanowała biegle umiejętność czytania i jej nierozłączną przyjaciółką stała się książka. Od roku jest wolontariuszką w Fundacji „Zwierzęca Arkadia”. Dziś jej celem jest karta pływacka i zawody pływackie, dlatego dwa popołudnia w tygodniu Anastazja spędza nie na czytaniu, a na pływalni, gdzie dzielnie trenuje pod okiem dwukrotnej mistrzyni świata w freedivingu pani Magdaleny Solich.
W przyszłości marzy o samodzielnej jeździe konnej. Pasje Anastazji są fantastyczną rehabilitacją i stymulacją CUN, co umożliwia jej prawidłowy rozwój psychospołeczny. Jeżeli zainteresowała Was historia naszej Anastazji nie przechodźcie koło niej obojętnie. Mała pływaczka liczy na Wasze wsparcie, które pomogłyby jej dalej i z jeszcze większą radością trenować ukochane pływanie oraz rozwijać inne pasje.

Tusia od 2008 roku wychowuje się w wielodzietnej rodzinie zastępczej, która dała dziewczynce szanse na normalny, kochający, bezpieczny dom i jest jej jedyna rodziną…


Organizatorzy:

  • Beskidzka Inicjatywa lokalna -gala podsumowujaca VI edycje kongresu „ONA MA SIŁĘ”
  • Muzeum Historyczne Bielsko-Biała wernisaż „MOWA TAJEMNA” oraz „MOŻE COŚ NAPISZĘ”

Współorganizatorzy:

  • Bielska Wyższa Szkola im. J. Tyszkiewicza Bielsko- Biała „PIĘKNA I ZDROWA”
  • Chianti Luxury & Harmony by Bogunia, Magdalena Kapela i Magdalena Górnisiewicz  Bielsko – Biała „MIASTO KOBIET”
  • Książnica Cieszyńska Cieszyn „BOOK & COOK”
  • Gmina Wyznaniowa Żydowska Bielsko Biała „ŻYDOWSKA KOBIETA W TRADYCJI I WBREW TRADYCJI OD BIBILIJNEJ EWY DO FEMINIZMU” 

 


podziekowania


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *